Pokazy
w szkołach

Zapierający dech w piersiach pokaz umiejętności, połączony z wykładem na temat bezpiecznego uprawiania sportu, motywacji i aktywnego trybu życia.

Inspirowanie młodych osób

do realizowania celów i samorozwoju

Niesamowity pokaz akrobacji

który młodzież zapamięta na długo

Nie tylko frajda, ale też nauka

oprócz pokazu jest to wartościowa lekcja dla młodzieży

Kamil od lat działa na rzecz rozwoju sportu, poprzez popularyzację zdrowego stylu życia oraz aktywności, którą prezentuje – MTB Stunt.

Ta dyscyplina rowerowa pozwala młodym osobom na budowanie charakteru, wytrwałości w dążeniu do celu oraz samorealizację. Każda ewolucja wymaga godzin spędzonych na treningu, aby osiągnąć zamierzony efekt.

Mimo, że stunt wydaje się kontuzjogenny to jest jednym z najmniej urazowych sportów rowerowych. Oczywiście pod warunkiem, gdy wykonuje się go z głową. Między innymi o tym Kamil mówi na prelekcjach i warsztatach w szkołach.

Opowiadając o swojej historii inspiruje młodzież do działania, znalezienia swojej pasji i rozwijania jej w rozsądny sposób. Całość jest zapieczętowana pokazem jazdy, który młodym osobom na długo zostaje w pamięci.

Szkoły uzyskują preferencyjne stawki za pokazy, gdyż celem jest aktywizacja i inspirowanie młodzieży.

Wymagania:
Miejsce na równym, utwardzonym placu czy boisku sportowym lub hali sportowej o wymiarach minimalnych 10x15m. (optymalnie 20x40m). Na czas pokazu na hali sportowej rower zostaje odpowiednio zabezpieczony, aby w razie ewentualnego upadku podłoga nie została uszkodzona. 

Prelekcje

Kamil pochodzi z małej wioski, gdzie jego rodzina prowadzi małe gospodarstwo. W jego otoczeniu nie było wiele atrakcji ani możliwości rozwoju. Jednak Kamil wierzył, że może więcej. Wiedział, że nie musi iść za swoimi rówieśnikami, których rozrywką najczęściej były imprezy i używki. Kamil wymarzył sobie, aby zapisać się na kartach historii.

Gdy w jego życiu pojawiła się pasja do jazdy rowerem, zrozumiał, że jest to dla niego szansa. Ciężką pracą i samozaparciem zdobywał kolejne osiągnięcia i realizował plany.

Kamil nie porzucił szkoły dla marzeń, a jego rozwój łączył z innymi sferami życia. Dzisiaj jako rekordzista Guinnessa może być pewien, że jego nazwisko na zawsze zostanie zapisane w legendarnej księdze.

Swoją historią, chce motywować młodych, aby uwierzyli w swoje marzenia i wyszli poza schemat. Dobrą postawą i ciężką pracą można osiągnąć coś co dla wielu jest poza zasięgiem. .

2010r.

Pierwszy film z treningu na YouTube, oficjalny start kariery

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami i zaproś Kamila do swojej szkoły na niesamowity pokaz akrobacji rowerowych, który inspiruje i motywuje młodych do działania.

Poprzednie pokazy

Zostańmy
w kontakcie!