Pokazy
na wydarzeniach

Zapierający dech w piersiach pokaz umiejętności, połączony z wykładem na temat bezpiecznego uprawiania sportu, motywacji i aktywnego trybu życia.

Sportowa inspiracja dla młodych

aktywizacja młodzieży niezależnie od dostępnej infrastruktury

Jedyny taki pokaz

niespotykane ewolucje, które zapadają w pamięć

Aktywna rozrywka dla całej rodziny

konkursy dla małych i dużych

Pokazy rowerowe Kamila Kobędzowskiego to jedyne w swoim rodzaju widowisko na skalę światową. Jego wyjątkowy styl jazdy to coś czego jeszcze nie było! Najbardziej zaawansowane kombinacje, świetna muzyka i szczera pasja dają niezapomniane wrażenia i inspirację dla wielu.

Styl jazdy Kamila jest nietuzinkowy i budzi podziw wśród widzów. Nie jest to trial rowerowy, który już każdy gdzieś widział i poznał. Akrobacje Kamila są często autorskimi kombinacjami i niewiele osób na świecie jest w stanie je powtórzyć co sprawia, że są tak wyjątkowe.

W trakcie 14stu lat treningów i niezliczonych występów na różnego typu wydarzeniach jak np. Mecz Ligii Mistrzów Piłki ręcznej, Illegal Zone (50 tyś. uczestników), czy występy w telewizji na żywo przed milionami widzów, Kamil zebrał szerokie doświadczenie.

Zwariowane ewolucje, dobrana muzyka, humor oraz kontakt z publicznością dają niezapomniane wrażenia i emocje, które zostają na długo w pamięci.

Wymagania:
Pusty, równy i utwardzony plac lub hala sportowa o wymiarach minimalnych 10x15m.

2010r.

Pierwszy film z treningu na YouTube, oficjalny start kariery

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami i zaproś Kamila na swoje wydarzenie, zapewniając niesamowity pokaz akrobacji rowerowych, który zadziwi publiczność i zapewni niezapomniane emocje.

Poprzednie pokazy

Zostańmy
w kontakcie!